Ręcznie wykonane ozdoby, zabawki i albumy

Instagram

© 2017 AR & Home

Blog

AR & Home / Bez kategorii  / Albumy z haftem

Albumy z haftem

Odkąd powstał pomysł na oprawianie albumów, a wraz z nim pierwsze projekty, okładki albumów zdobią drewniane napisy i aplikacje. Do dziś nasz sklepik pełen jest albumów, które tytułuje drewniany napis, wykonujemy też niezliczoną ilość albumów personalizowanych, z imionami i datami z drewna.

Wciąż uważamy, że tak ozdobione okładki są piękne, chcieliśmy jednak wprowadzić do naszej pracowni coś nowego, co dodatkowo mogłoby skrócić Wasz czas oczekiwania na personalizowany album. Bardzo szybko zdecydowaliśmy, że nowością będę hafty, jednocześnie bardzo długo zwlekaliśmy z decyzją o zakupie odpowiedniego sprzętu, który nam to umożliwi.

Dziś, wraz z nową stroną, możemy przekazać Wam do wyboru albumy z okładkami ozdobionymi zarówno drewnem, jak i haftami, możemy także znacznie szybciej wykonać dla Was albumy z personalizacją.  Kilka takich realizacji mamy za sobą.

W naszej stałej ofercie albumy z haftami dopiero zaczynają się pojawiać. Jeszcze długo będziemy uzupełniać sklepik o nowe propozycje. Pamiętajcie jednak, że albumy z haftami możecie zamawiać w osobnych wiadomościach- przez e-mail, formularz kontaktowy, wiadomość na facebooku.

Share
Brak komentarzy

Leave a Reply